تبلیغات
پشت کنکوری ها

نگاه نو

ارسال شده توسط حامد رزمدیده

سلام؛تو بزن بگیر وب مثه این که منو رضا فقط باید به فکر پست دادن باشیم گفتم تا ته ماه رمضون نیام می بینم اگه این بحث عوض نشه همه ماها باید تبعه یه کشور دیگه شیم؛برا همین زندگی نامه خواننده محبوبم رو همراه با اهنگش گذاشتم؛خوش باشین.

آلبوم دختر آذری از گونل

گونل این سوپر استار خوانندگان در باکو پایتخت آذربایجان در تاریخ ۲۵/۱۰/۱۹۸۵ به دنیا آمد . گونل در یک خانواده ۵ نفری چشم به جهان گشود پدرش یکی از معروف ترین موسیقی دانان آذربایجان و مادرش هم در زمینه پیانو فعالیت داشت و گونل در چنین خانواده ای  هنرمند به دنیا آمده است و از زمان کودکی به هنر و مخصوصا موسیقی علاقه و افری داشت تا جایی که ترانه های دیگر خواننده ها را باز خوانی کرد تا هنگامی که بزرگ شد .

او که به شدت به ابراهیم خواننده مشهور ترکیه علاقه داشت و بیشتر ترانه های این خواننده رو گوش می دادو می خواست روزی شاگرد وی باشد .

تا اینکه یک روز ابراهیم برای کنسرتی که داشت راهی آذربایجان شد آنجا با چنان استقبالی رو به رو

شد که تا  به حال تصور آن رادر خارج از کشور را نمی کرد .

در این کنسرت گونل و خانواده اش نیز شرکت کرده بودند تا این که گونل در حین کنسرت و با فریاد زدن نام ابراهیم به نام ابو ابو می خواست نزد ابراهیم برود  تا اینکه ابراهیم اورا به پیش خود خواند بعد از انجام کنسرت ابراهیم با خانواده گونل مشورت کرد و در مورد استعداد خوانندگی گونل با آنها صحبت کرد  و آنها را قانع کرد که از گونل مثل دختر خودش در  کنار خانواده خودش مراقبت کند .

خانواده گونل از یک سو خوشحال و از یک سوی دیگر ناراحت بودن خوشحالی آنها از این بود که ابراهیم به فرزندشان چنین پیشنهادی کرده و ناراحتی آنها دوری گونل بود چون گونل هنوز کوچک بود و در یک کشور غریب باید زندگی می کرد .

گونل همچنین در کنار موسیقی باید به درسش هم می رسید این چنین بود که یک صفحه ای بزرگ از زندگی گونل ورق خورد و او راهی ترکیه شد تا اینکه با کمک ها و آموزش های ابراهیم و خوده گونل در سال ۱۹۹۹ میلادی اولین آلبوم خود را به بازار عرضه کرد که تبلیغات و فروش آلبومش را ابراهیم بر عهده داشت این آلبومش به نام نه الور آلاهیم چه می شود خدای من و دنیا دنیا از ترانه های  معروف این

آلبوم بود .

گونل در این مدت نه کشورش و نه خانواده اش را هیچ کدام رو فراموش نکرد و مواقع تعطیلی به دیدنشان

می رفت و حتی  گفته است قصد دارد با یک مرد آذربایجانی ازدواج کند که این حرف در مقابله شایعه ازدواج او با پسر ابراهیم به وجود آمد .

او در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرده است که تمام معروف شدنش را مدیون پدر و مادر و ابراهیم هست و گفته است که روزی بتواند این محبت های آن ها را جبران کند .

محبت گونل در دل ابراهیم به حدی زیاد هست که در سایت رسمی ابراهیم در صفحه اول عکس گونل دیده می شود .

گونل خواننده مسلمانی هست که به لطف صدا زیبا و جذابیت خاص خود در کشور ما ایران طرفدارن زیادی دارد عده ای به اشتباه گونل را دختر اقعی ابراهیم  می دانند که گونل تنها شاگرد ابراهیم هست .

این هم هدیه من در روز تولدم به دوستداران گونل عزیز

-------------------------------

گونل این پدیده موسیقی و در واقع همان کشف بزرگ ابراهیم در یک ترانه بسیار زیا و احساسی به نام گناه بچه ها چیست به نوعی حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کند .

در  ویدیوی زیبا این ترانه که در آن تصویری از حملات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل به تصویر کشیده شده است کودکان ستمدیده و مظلومی رانشان می دهد که پدر و مادر خود را از دست داده اند و بر مزارآن ها

اشک می ریزن گونل نوجوانی هنرمند و شاگرد ابرهیم محسوب می شود .

گونل در سن ۳ سالگی