تبلیغات
پشت کنکوری ها

گوناگون

ارسال شده توسط محمد قنبری

سلام دوستان عزیز امیدوارم که حال همگی خوب باشه اول از همه قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را در مسابقات جهانی به همه تبریک عرض میکنم بازی بچه های تیم والیبال واقعا عالی بود گرچه ست اول رو باختیم اما بعد از اون بچه ها ست دوم و سوم رو بردن ست چهارم رو با نتیجه ۳۱-۲۹ واگذار کردن و ست آخر رو هم با اقتدار کامل پیروز شدن تا برای اولین بار قهرمان جهان بشن امیدوارم که هر روز شاهد موفقیت بیش تر جوانان عزیزمون در تمام صحنه ها باشیم.

خوب این عکس چه ربطی به والیبال داره؟ جواب : هیچ ربطی! اما امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران هم این کاپ رو بدست بیاره باور کنین دور از دسترس نیست به جون تو که داری اینو میخونی راست میگم Smiley

مطلب بعدی رو توجه کنین :

در یک روستای کنار یک استخر بزرگ تخته سنگی سیاه و با عظمتی نشسته بود که خود را موجود بسیار مهمی می دانست . با اینهمه مردم روستا به ام هیچ توجه ای نمی کردند . یک روز آسمان ابری شد و اندکی باران بارید. اهالی روستا که مدتی بی آبی کشیده بودند به شادمانی پرداختند و مراسم شکر گذاری بجا آوردند. تخته سنگ زبان شگوه و شکایت باز کرد . قورباغه سالخورده ای در کنار استخر زندگی می کرد از او پرسید:
چرا اینقدر عصبانی شده ای ؟ تخته سنگ گفت : هر کس دیگری جای من بود عصبانی میشد . چرا مردم روستا با دیدن چند قطه باران این همه خوشحالی می کنند اما هیچ اهمیتی به تخته سنگ با عظمتی مثل من نمی دهند؟ قورباغه گفت : راز رفتار این مردم بسیار روشن است باران برای آنها اثر بخش است و زندگی انها را بهبود می بخشد اما تو چه ؟ تو که دردی از آنها دوا نمی کنی نه سودی به مزارع آنها میرسانی و نه فقیران آنها را ثروتمند می کنی و در واقع راه نفوذ به دل آنها را نیافته ای ولی باران از تمام راهها به دلها نفوذ می کند.
تخته سنگ به فکر فرو رفت و آنگاه به توقع ساده لوحانه خود خندید چرا که تا به حال سعی نکرده بود به دل کسی نفوذ کند و همیشه آرام و مغرور در همانجا نشسته بود. جالب بود نه؟ من که این طور فکر نمیکنم Smiley

 چند جمله از بزرگان:

امام حسن مجتبی می فرمایند:

با كسی دوستی كن كه اگر سخنی بگویی گفتارت را باور كند.
 

آنجه جهان به ما میدهد و آنچه خوشبختی نام دارد, بازیچه تقدیر بیش نیست.(لاوات)

انسان مانند رودخانه است.هرچه عمیق تر باشد,آرام تر است.(منتسكیو)

 مهم نیست در كجای این جهان ایستادیم, مهم این است كه در چه راستایی گام بر میداریم.(هولمز)


این هم جمله آخر :

اشک، رازیست.  لبخند ،رازیست.  عشق ، رازیست.

اشک آن شب، لبخند عشقم بود.

ببخشید سرتون رو درد آوردم اگه حالشو داشتین نظر بدین بای بای.