تبلیغات
پشت کنکوری ها

نگاه نو

ارسال شده توسط حامد رزمدیده

و این بار داغ ترین خبر ها از مرد شماره یک هالیوود((تام کروز))

تام کروز مدتی است که نسبت به کتی هلمز نامزد و مادر دخترش بی توجه شده است.
این هنرپیشه بر خلاف گذشته که همواره از عشق افسانه ای خود نسبت به کتی هلمز سخن می گفت مدتی است که سکوت اختیار کرده و با هلمز در انظار مردم ظاهر نمی شود.
بنا بر گفته یکی از نزدیکان این دو، کروز شبها بسیار دیر به خانه بر می گردد و مواقعی نیز که در کنار هلمز است تمام مدت خود را با دخترش سرگرم می کند.
این تغییر رفتار کروز بسیاری را متعجب کرده است زیرا این دو هنرپیشه قرار بود در پاییز ازدواج خود را جشن بگیرند اما به نظر می رسد کروز تصمیم خود را عوض کرده است.

نیکول کیدمن برای این که ثابت کند بین او و تام کروز هیچ پدر کشتگی وجود ندارد برای او یک گلدان 2800دلاری به عنوان هدیه ازدواج خرید.

با توجه به مطالب درج شده در مجله " این تاچ " او هنگامی که در بزرگترین مرکز خرید استرالیا در حال گردش کردن می بود ناگهان به این گلدان بسیار زیبا بر می خورد و تصمیم می گیرد آن را برای تام خریداری کند.
یکی از فروشندگان مغازه به خبرنگاران گفت که کیدمن از آن ها خواست این گلدان را به همراه یک نامه که مهر شده بود به آدرس تام کروز بفرستند.

تام کروز ماه آینده با کتی هلمز نامزد خود ازدواج خواهد کرد.

تام کروز هنر پیشه معروف هالیوودی در جدید ترین فیلمش در نقش یک قهرمان اتومبیل سواری ظاهر خواهد شد .
این فیلم با نام مسابقه مرگ(DEATH race) به کارگردانی پائول اس اندرسون فیلمانه ای از جی.اف لارتون هم اکنون مراحل پیش تولید خود را طی می‌کند فیلم مسابقه مرگ در ژانری درام حادثه ای داستان مردی را به تصویر می‌کشد که در مسابقه جهانی اتومبیل رانی شکست می‌خورد و....
در این فیلم تام کروز علاوه بر بازیگری به عنوان تهیه کننده نیز حضور دارد .
وی همچنین مشغول بازی در سومین قسمت از فیلم ماموریت غیر ممکن است این فیلم در مرحله پیش تولید به سر می‌برد.
فیلم جنگ دنیاها به کارگردانی استیون اسپیلبرگ آخرین فیلم اکران شده از این هنرپیشه به شمار می‌رود.متولد چهارم جولای-مانگولیا، آسمان وانیلی از مهمترین فیلم های تام کروز هستند.

تام کروز که همواره در مورد معایب استفاده از مواد مخدر و بازگشت به مذهب برای جوانان داد سخن می‌داد گوئی از به دنیا آوردن فرزندی نامشروع قبل از برگزاری ازدواج رسمی به هیچ عنوان شرمنده نیست."

هموطن آنلاین – تونی دانزا هنرپیشه سریال تاکسی از خبر بارداری کتی هلمز از تام کروز قبل از جشن گرفتن مراسم ازدواجشان بسیار شگفت زده شد.
این زوج هالیوودی که در ماه ژوئن پس از گذشت دو ماه از اولین ملاقاتشان با هم رسما نامزد شده بودند در اوایل این هفته خبر از بارداری کتی هلمز دادند. دانزا اخیرا از رفتارهای عجیب و غریب تام کروز از جمله استخدام معلمی برای از بین بردن افسردگی کتی از طریق مدیتیشن بسیار متعجب شده است و شیوه زندگی کروز در کنار همسرش را عاری از هر نوع معنویت و اخلاقیات می‌داند.
دانزا در برنامه‌ای زنده در مورد کروز گفت: "من کاملا مبهوت رفتارهای کروز هستم. او که همواره در مورد معایب استفاده از مواد مخدر و بازگشت به مذهب برای جوانان داد سخن می‌داد گوئی از به دنیا آوردن فرزندی نامشروع قبل از برگزاری ازدواج رسمی به هیچ عنوان شرمنده نیست."
دانزا افزود:" کروز هیچ گاه در برنامه‌های تلویزیونی من حضور پیدا نکرده است پس دلیلی وجود ندارد که ذهن خود را بیش از حد به رفتارهای او مشغول کنم."
"من برای این زوج بسیار خوشحال هستم ولی به آنها توصیه می‌کنم برای انجام آزمایش DNA حتما سری به پزشک بزنند!"