تبلیغات
پشت کنکوری ها

نگاه نو

ارسال شده توسط حامد رزمدیده

این بار می خوام از بازیگر مورد علاقه ی خودم براتون بنویسم؛که خیلی بازیشو دوس دارم

شهاب حسینی

عکسشو بعدا براتون می ذارم

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای

شهاب حسینی نام یکی از بازیگران تلویزیون و سینمای ایران است.

متولد ۱۳۵۲ و متاهل دارای یک فرزند به نام محمد امین و دانشجوی انصرافی روانشناسی و کار خود را با مجری گری برنامه اکسیژن آغاز کرد. پدرش استاد دانشگاه بود. و برادر کوچک‌ترش عضو گروه موسیقی "هفت" می باشد.او دارای دو خواهر است که یکی یک سال و دیگری 16 سال از او کوچکتر است. برادر او نیز(مهدی)6 سال از شهاب کوچکتر است و همسرش چهره ارایی خوانده و هم اکنون در دانشکده هنر تدریس می کند. او در فیلم های واکنش پنجم, زهر عسل,... و سریال های تب سرد, پلیس جوان, و ... ایفای نقش کرده است.

.

"سید شهاب الدین حسینی تنکابنی "درچهاردهم بهمن ماه 1352 متولد شده است قابل توجه است که محمد امین پسرش نیز در همان ماه و در همان روز تولد پدرش به دنیا آمده است و...

»
شهاب حسینی در گفتگو با مهر: هرگز دنبال ستاره شدن نبوده‌ام
شهاب حسینی رمز ماندگاری ستاره‌ها را در سینما و تلویزیون در گرو انتخاب درست نقش و فیلمنامه و کار با کارگردانان حرفه‌ای می‌داند.

وی درباره رمز ماندگاری ستاره ها در سینما و تلویزیون به خبرنگار مهر گفت: "شاید ورود به حرفه بازیگری چندان سخت نباشد، اما ادامه مسیر بسیار مهم است. در واقع شاید راه ورود عریض و طویل باشد، اما هر چه جلوتر می رویم راه صعب العبور و سخت می شود و اگر مسیر را درست انتخاب نکنی، قطعا موفق نخواهی شد."در نمایی از مجموعه "مدار صفر درجه"

حسینی با تاکید بر اینکه هیچگاه در پی دستیابی به عنوان "ستاره" نبوده، افزود: "هرگز دنبال اینگونه القاب نبوده ام، چرا که معتقدم این القاب گذرا هستند و آنچه در این عرصه مهم است نتیجه کار و عملکرد بازیگر است. در واقع باید گفت ماندگاری مهمتر از ستاره بودن است."

وی ادامه داد: "من همیشه تلاش کرده ام کارم را به بهترین نحو ممکن انجام بدهم. به همین خاطر در انتخاب نقش هایم بسیار حساس بوده و همواره در این راه خودم را جای مخاطب قرار داده ام. چرا که معتقدم مخاطبین بهترین و سختگیرترین منتقدها هستند."

او که این روزها "مدار صفر درجه" را در حال پخش دارد، از این مجموعه تلویزیونی به عنوان نقطه عطف کارنامه بازیگری خود نام برد و گفت: "مجموعه "مدار صفر درجه" در حال حاضر جزء پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی است که با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شده و حضور در این اثر و کار با حسن فتحی تجربه ای خوشایند در کارنامه کاری ام به حساب می آید."

حسینی در حال حاضر در فیلم تلویزیونی "تنهایی" مشغول بازی است. او درباره نقش خود در این تله فیلم گفت: "در فیلم تلویزیونی "تنهایی" نقش پسری به نام حمید را بازی می کنم که پدرش در به اغما رفته و خانواده اش از او قطع امید کرده اند. بنابراین تصمیم می گیرند در آخرین لحظات عمر پدر کنار او باشند."

حسینی فیلم های "ایستگاه بهشت" ساخته نادر مقدس، "بچه های ابدی" پوران درخشنده و "غیرمنتظره" به کارگردانی محمدهادی کریمی را آماده اکران دارد و به تازگی بازی در فیلم سینمایی "محیا" ساخته اکبر خواجویی را به پایان برده است.