تبلیغات
پشت کنکوری ها

نوشته ی یه بیکاره آسمون جول

ارسال شده توسط حامد رزمدیده

سلام؛اولا ممنون از دعای خیرتون که حال مادر بزرگم رو به بهبوده؛دوما همین جور که تو تکاپوی مسابقه هستین این پسته ما رو هم بخونین این نامه ی سرگشاده ی یه ضد ایرانی نویس که تو یه سایت امریکایی نوشته(البته اونایی که بی جنبن اصلا نخونن)و یه چیزم من میگم درسته تو مملکت مشکل داریم ولی این جور مطالب دیگه الله وکیلی بی رحمیه؛بـــــــــــــــــــــای.

به نام ایزد مهر كه در نهایت عطوفت و مهربانی ستاننده داد ستم دیدگان از ستم پیشگان است سخنم را آغاز میكنم

نامه ای از خلق ستمدیده ایران به محمود احمدی ن‍‍ژاد رئیس جمهوری اسلامی

 

دو سال پیش را به یاد داری ، همان سالی كه تنها شهردار ساده تهران بودی و فقط یك شهر را اداره میكردی ؟ به یاد داری كه وقتی به انتخابات ریاست جمهوری نزدیك شدیم خبر رسید شهردار تهران رقیب غول مافیای قدرت جمهوری اسلامی یعنی هاشمی رفسنجانی است. آن زمان تو با دادن شعارها و وعده های دروغینی كه در طول 30 سال حیات جمهوری اسلامی بی سابقه بود مانند عدالت ، آزادی ، حق ستانی و آوردن پول نفت بر سر سفره های مردم وارد میدان شدی  و این خلق ستمدیده و رنج كشیده كه 28 سال جور و ظلم حكومت آخوندیسم و چپاول سرمایه های ملی را به دست این جماعت دیده بودند  تو را برگزیدند تا حق آنان را بستانی   اما نمیدانستند كه تو تنها جسمت و لباست متفاوت است و تو در واقع نماینده مصباح یزدی دومین غول مافیای  قدرت جمهوری اسلامی هستی با این تفاوت كه خود را مانند مردم نشان میدهی .

یكی از وعده های مهم تو معرفی مافیای اقتصادی بود و كسانی كه خون مردم را در شیشه كرده اند اما به محض ورود به عرصه قدرت دیدی كه این مافیای اقتصادی كسانی جز اربابنتان نیستند  . وعده دروغین بزرگت یعنی برقراری عدالت را كه خوب به یاد داری نه؟ تو بودی كه به خلق ستمدیده ایران امید دادی كه ظلم را ریشه كن  كنی اما به شیوه خیلی جالبی به محض به قدرت رسیدن  محسنی ا‍ژه ای قاتل و جنایتكار معروف را به عنوان وزیر اطلاعات دولتت معرفی نمودی  تا عدل محوریت را بیشتر ثابت كنی و نیز جمال كریمی راد دروغگو و جنایتكار معروف را كه اكنون به درك واصل شده را به عنوان وزیر دادگستری معرفی نمودی همان كسی كه با لبخند راجع به شكنجه و شهادت محمد رجبی ثانی در زندانهای ر‍ژیم صحبت میكرد و ما آن زمان آرزوی مرگ فجیع وی  را از خدا داشتیم و نیز در برار اعجاب همه گان احمق ترین و كودن ترین فرد رژیم یعنی غلامحسین الهام را به عنوان سخنگوی دولتت و اكنون نیز به عنوان وزیر دادگستری معرفی نمودی تا عدل را كاملا عملی كنی .

تو با ورود به همه استانها هزاران وعده دروغین به كارگران دادی ، هیچ میدانی بعد از به قدرت رسیدنت چند هزار كارگر را تا در سر تا سر كشور بیكار كرده ای . آیا این تو نبودی كه وعده عدالت و آزادی ات گوش فلك را كر كرده بود  ؟ این عدالت و آزادی توست كه اینگونه جوانان دختر و پسر ما را به بهانه بدحجابی به باد كتك و وحشی گری میگیرند و آبروی آنها و خانواده هایشان را تنها به این دلیل كه لباس متفاوت میپوشند میریزند و البته این جمله قرآن را هم مد نظر دارند (( لا اكراه فی الدین  . هیچ اجباری در دین نیست )) .آیا آن فیلم را كه تروریستهای انصار حزب الله همان دوستان نزدیكت در یكی از پاركهای تهران با چند موبایل فیلمبرداری و پخش كرده اند دیده ای ؟ برادران تروریستت یك دختر را به جرم نامعلومی آنقدر كتك میزنند تا لباسهای دختر پاره شده و بدنش نیمه عریان میشود و پس از بالا آوردن خون جنازه اش را به مكان نامعلومی انتقال میدهند ننگ بر شما كه همه این وحشی گری ها را به نام دین انجام میدهید . این است عدالت و آزادی تو عدالت  به تعریف جانی كثیف حسین الله كرم و دار و دسته تروریستش . هرگز ملت ما وعده عدالت و آزادی ات را از یاد نمیبرند میدانی چرا ؟ چون بعد از به قدرت رسیدنت تعداد زندانیان سیاسی ما به بیش از دو برابر افزایش یافت و هر كسی كه كوچكترین اعتراضی به جنایات و وحشی گری های رژیم نمود فورا برادرانت كه سربازان گمنام امام زمان نامیده ایدشان ولی در واقع سربازان آشكار شیطانند خدمت آنها میرسند تا دیگر انتقاد را فراموش كنند .

راستی مهمترین شعارت را كه فراموش نكرده ای ؟ گفته بودی پول نفت  را بر سر سفره های مردم میاوری نه؟ اكنون همه دنیا شاهدند كه نه تنها پول نفت را بر سر سفره هایشان ندیدند بلكه مقدار اندك بنزینی كه در اختیار داشتند توسط شما غارت شده  حتما در جریان هستی كه با سهمیه بندی احمقانه بنزین توسط مجلس شورای رژیم چقدر انسان را از نان خوردن انداخته اید خداوند هرگز از سر تقصیراتان نگزرد كه در این صورت به عدالتش شك میكنم . من خودم جوانی را میشناسم كه پدرش از دار دنیا تنها یك قطعه زمین داشت كه با كشاورزی در آن خرج خانواده را تامین مینمود بعد از اینكه پسرش به سن بزرگسالی رسید نیمی از همان زمین كوچك را فروخت و اتومبیلی برای فرزندش خرید تا با كار كردن در آژانس خرج خود را  در بیاورد اما شما نه تنها آن پدر و پسر كه هزاران پدر و پسر مانند اینها را نا امید و نالان كرده اید نفرین خداوند بر شما باد كه دوست عزیز و فامیل نزدیكت حداد عادل (البته شداد جاهل ) در تازه ترین مصاحبه ننگینش گفته بنزین آزاد  را عرضه نمیكنیم برای اینكه مردم صرفه جوئی را بیاموزند ننگ بر شما كه با دروغگوئی هایتان بر سر كثافتكاری هایتان سرپوش میگزارید .

اما این موقعیت دوامی نخواهد داشت وعده حق ستانی حقیقی نزدیك است دیری نمیپاید كه این خلق ستمدیده همانند 30 ساتل پیش قفل سكوت را شكسته و تومار آخوندیسم  را كه به غلط با نام اسلام روی كار آمده اند در هم خواهد پیچید و انتقام تمام جنایاتتان را از تو و هم پیالگان كثیفت خواهند ستاند و انشا الله مهدی (عج) تك تكتان را از دم تیغ عدالتش میگزراند و نفرین او نیز شامل حال شما میشود كه هر گونه كثافتكاری و جنایتی كه در این 30 سال انجام دادید به نام اسلام و علی انجام دادید و علی را كه عدالت مطلق بود را اینگونه جلوه دادید و شما دلیل گریزان شدن نسل جوان ما از دین و اسلام و تشیع هستید .

به زودی عذاب این دنیا را به شما نشان خواهیم داد خداوند در طول تاریخ قوم های متفاوتی را با روشهای متفاوتی مثل سیل زلزله و ... به خاطر فسادشان سركوب كرد ولی شما آنقدر پست  و جنایتكارید كه این عذابها برای شما كم است شما باید با خشم خلق عذاب گردید و انشاالله به زودی این عذاب را عملا به شما نشان خواهیم داد هرچند میدانم بعد از انتشار این نامه به شدت تحت تعقیب قرار میگیرم اما مهم نیست اگر من نبودم تا در جمع منتقمین حضور داشته باشم وعده دیدار ما روز قیامت همان زمان كه انشاالله خداوند عادل شما را با سفاكترین و جانی ترین حاكمان تاریخ محشور مینماید به یگانگی و وحدانیت خدا قسم داد خلق را از  شما میستانیم خواه در این دنیا خواه در پیشگاه قادر متعال

مرگ بر آخوندیسم و ننگ بر آنان كه به نام دین بر روی دین خنجر كشیدند

به امید پیروزی خلق ستمدیده ایران و  ظهور مهدی موعود (عج) و برقراری عدل مطلق جهانی

والسلام